پیام تبریک معاون محترم صنایع دستی و هنرهای سنتی استان اصفهان به مناسبت 20 خرداد روز جهانی صنایع دستی: 20 خرداد روز جهانی صنایع دستی یادآور پاسداشت دستان خلاق زیبا آفرینان عرصه فرهنگ و هنر بر شما هنرمند گرامی تبریک و تهنیت باد، توفیق روزافزون و صحت و سلامت هماره بدرقه ی راهتان. 

درباره ما
wccisfahan.comدرباره ما

عظمت و شکوه چندهزار ساله اصفهان در پناه عنایات خداوندی و همت و تلاش مردمان سختکوش این دیار حاصل گردیده است، کهن شهری که همواره در منظر نگاه محققان، اندیشمندان و صاحبان قلم و اندیشه داخلی و خارجی ، توصیفی جز عظمت و بزرگی در تمامی عرصه های اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و به ویژه فرهنگی و هنری به خود ندیده است.

پیوند ناگسستنی عناصر فرهنگی – تاریخی این شهر از صدر اسلام تاکنون آن را تبدیل به یک ابر- شهر درحوزه فرهنگ، هنر و تمدن و دائره المعارفی جامع و کامل جهت تمامی علاقمندان حوزه پژوهش نموده است که با قدم گذاردن به هر کوی و برزن آن ، گویا به تورق اوراق معرفت و هنرش همت گماشته و خواسته و ناخواسته به ارتقاء علمی علاقمندان و بازدیدکنندگانش افزوده می گردد.

شهر اصفهان به واسطه وجود آثار و ابنیه تاریخی به جای مانده از صدر اسلام و شاهکارهای معماری خلق شده بعد از ورود اسلام، انتخابش به عنوان